Dantų dėmių infiltracija su ICON

15 kovo @ 10:00 18:00

Pradėjote dirbti su ICON sistema, tačiau rezultațai yra nenuspėjami? Šie vienos dienos kursai padės geriau suprasti apie emalio defektus, kaip juos diagnozuoti ir pasirinkti tinkamą gydymo protokolą. Šio kurso metu bus ypatingai daug skiriama dėmesio dantų dėmių ištyrimui ir diagnozavimui, proksimalinių ir vestibulinių pažeidimų infiltracijai. Gydymas ICON dervų infiltracija – mikro-invazyvus gydymo metodas, leidžiantis tausoti ir modifikuoti danties kietuosius audinius, atstatyti refrakcinį indeksą ir užmaskuoti dėmes vos per vieną vizitą. 

Kiekvienos dantų dėmės gydymas po šio kurso tampa lengvas ir aiškus!

Kursų metu bus pateikiama aiški ir susisteminta teorinė medžiaga, dalyviai išbandys ICON medžiagas ant kvarco ir dantų modelių, atliks dantų izoliaciją koferdamo sistema bei plombavimą ir poliravimą ant natūralaus danties po infiltracijos. Taip pat kursų metu bus stebimas ir analizuojamas gydymas nuo pradžių iki pabaigos filmuotoje video medžiagoje, kuri atskleis visus dervų infiltracijos ypatumus.

Kursai yra suderinti pagal SAM reikalavimus ir užregistruoti METAS sistemoje. Burnos higienistams/gyd. odontologams (visos profesinės kvalifikacijos) suteikiama 8 val.

400€

UZE academy

Drobės g. 62
Kaunas, 45181 Lietuva
+ Google žemėlapis
+370 673 87217
View Vieta Website

Dėmesio!

Susikurkite savo paskyrą ir būkite pirmieji, kurie sužinos ape kursus bei gaukite 10% nuolaidą į pirmuosius kursus.