Šešios svarbiausios biomimetinės odontologijos pamokos pagal Dr. David S. Alleman

15 lapkričio @ 09:00 17 lapkričio @ 18:00

PROGRAMA


1 DIENA

1 PAMOKA: ėduonies diagnostika ir gydymas – dalinis ėduonies pašalinimas, periferinės sandarumo zonos koncepcija.

2 PAMOKA: įtrūkimų ir struktūrinių pažeidimų diagnostika ir gydymas – įtrūkimų pašalinimas ir struktūrinė analizė.

3 PAMOKA: Maksimalus sukibimas su visais danties audiniais – auksinio standarto adhezija, adhezijos hierarchijos įveikimas, atsiejimo su laiku koncepcija.

Po kiekvienos dienos teorijos, žinios bus pritaikomos praktinių užsiemimų metu.

2 DIENA

4 PAMOKA: streso mažinimas – gilaus subgingivalinio defekto krašto atstatymo procedura, Ribbond pluošto taikymas, „delibitai”, biobazė.

5 PAMOKA: emalio atstatymas – netiesioginiai, tiesioginiai ir pusiau tiesioginiai atkūrimo metodai, medžiagos pasirinkimas, sukibimas su emaliu.

6 PAMOKA: Vertikalioji okliuzija streso mažinimui.

Po kiekvienos dienos teorijos, žinios bus pritaikomos praktinių užsiemimų metu.

3 DIENA

7 PAMOKA: Endo-Resto diena. Struktūrinė analizė ir restauracijos skirtos endodontiškai gydytiems dantims – Ribbond pluošto kaištis, Bioblokas, trumpais pluoštais sustiprinti kompozitai.


Po kiekvienos dienos teorijos, žinios bus pritaikomos praktinių užsiemimų metu.

Dėmesio, trečiosios dienos kursuose gali dalyvauti tik tie, kurie dalyvavo pirmose dviejose dienose.

LEKTORIAI


David Alleman

David S. Alleman, DDS turi didesnę nei 40 metų patirtį odontologijos srityje. Jis praleido daugiau nei vienuolika metų kuriant neinvazyvias gydymo metodikas, kurių dėka galima tausoti dantis. Dr. Alleman savo kolekcijoje turi daugiau nei 1400 mokslinių straipsnių, kuriais vadovaujasi mokant gyd. odontologus biomimetinės odontologijos. Tai yra šešių pamokų požiūris į biomimetinę atkuriamąją odontologiją. Dr. Alleman biomimetinį gydymą taiko savo praktikoje daugiau nei 20 metų.

Davey Alleman

Davey Alleman yra bendrosios praktikos gyd. odontologas, kuris praktikuoja biomimetinę odontologiją kartu su savo tėčiu Dr. David S. Alleman, Provo mieste, Jutoje. Odontologijos mokslus baigė 2015 metais Roseman Sveikatos Mokslų Universitete ir praktikavo odontologiją JAV armijoje Seoul, Korėjoje ir Pietų Arizojoje.

Dr. Davey Alleman yra biomimetinės odontologijos mastership mentorius ir jo tikslas yra pagerinti odontologijos rezultatus taikant minimaliai invazyvią biomimetinę odontologiją.

Jo moksliniai straipsniai buvo paskelbti „Journal of Operative Dentistry“ ir „Inside Dentistry“ žurnale.

Giedrė Ūzė

Gyd. odontologė Giedrė Ūzė studijuoja biomimetinės odontologijos mastership, Alleman centre, Jutoje. Taip pat studijuoja trijų metų trukmės ortopedinės odontologijos rezidentūrą, Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete.

2000€ Ankstyvoji registracija

Dėmesio!

Susikurkite savo paskyrą ir būkite pirmieji, kurie sužinos ape kursus bei gaukite 10% nuolaidą į pirmuosius kursus.