Peri-implantito prevencija ir gydymas

23 vasario @ 10:00 18:00

Peri-implantito prevencija ir gydymas

Periimplantitas yra apnašų sukelta patologija apie funkcionuojančius dantų implantus, charakterizuojama uždegimu minkštuosiuose audiniuose kartu su progresuojančiu kaulo netekimu. Nors bakterinės apnašos yra pagrindinis etiologinis ligos veiksnys, ligos atsiradimą ir progresiją gali paspartinti lokalūs bei su pacientu susiję sisteminiai rizikos veiksniai. Siekiant užkirsti kelią ligos atsiradimui, reikalingos žinios apie lokalius bei sisteminius rizikos faktorius.

Klinikinės studijos rodo, kad nechirurginis gydymas yra riboto veiksmingumo siekiant numalšinti uždegimą ir sustabdyti tolimensį kaulo netekimą apie implantus, todėl daugumai pacientų, kuriems diagnozuotas periimplantitas, reikalingos chirurginės intervencijos. Norint pasiekti optimalius gydymo rezultatus skirtingose klinikinėse situacijose, reikalingos žinios apie indikacijas skirtingoms chirurginio gydymo technikoms. Šiuose kursuose bus aptariamos įvairios chirurginio peri-implantito gydymo koncepcijos, įskaitant rekonstrukcinę, rezekcinę ir kombinuotą chirurginę terapiją bei veiksniai, lemiantys chirurginės gydymo technikos pasirinkimą. Taip pat bus aptariami svarbūs prevenciniai faktoriai, įskaitant minkštųjų audinių aspektus (t.y., keratinizuotų dantenų bei minkštųjų audinių storio aspektai), svarbūs ne tik užkertant kelią ligos atsiradimui, bet ir periimplantito gydymo rezultatams. 

Šis praktinis kursas bus skirtas minkštųjų audinių lopo dizainui, svarbiems minkštųjų audinių manipuliavimo aspektams ir susiuvimo technikoms tobulinti, kurios yra itin svarbios siekiant optimalių chirurginio periimplantito gydymo rezultatų. Kurso metu bus demonstruojamos minkštųjų audinių pastorinimo bei keratinizuotų dantenų sukūrimo chirurginės technikos.

Bus nagrinėjami šie pagrindiniai aspektai:

  • minkštųjų audinių lopo dizainai ir susiuvimo technikos įvairiems chirurginiams gydymo metodams (t.y., rekonstrukciniam ir nerekonstrukciniam gydymui); 
  • rekonstrukcinės terapijos chirurginiai žingsniai ir medžiagos;
  • minkštųjų audinių pastorinimas kaip rezekcinio, rekonstrukcinio ir kombinuoto periimplantito gydymo dalis; 
  • chirurginiai metodai ir medžiagos keratinizuotų dantenų sukūrimui.

Programa

09:30 – 10:00 – Registracija su kava

10:00 – 12:00 – Teorija. Periimplantito prevencija + gydymas

12:00 – 12:30 – Kavos pertrauka

12:30 – 14:00 – Praktinė dalis (kurios metu bus dirbama su kiaulės žandikauliais):

  • Peri-implantito chirurginis gydymas (lopo dizainas, rekonstrukcija, siuvimas)

14:00 – 15:00 – Pietų pertrauka

15:00 – 18:00 – Praktinė dalis (kurios metu bus dirbama su kiaulės žandikauliais):

  • keratinizuotų dantenų sukūrimas naudojant autogeninį transplantą;
  • keratinuotų dantenų sukūrimas naudojant pakaitines medžiagas;
  • jungiamojo audinio transplantato paėmimas; dantenų apie implantą pastorinimas naudojant jungiamojo audinio transplantatą.
690€

UZE academy

Drobės g. 62
Kaunas, 45181 Lietuva
+ Google žemėlapis
+370 673 87217
View Vieta Website

Dėmesio!

Susikurkite savo paskyrą ir būkite pirmieji, kurie sužinos ape kursus bei gaukite 10% nuolaidą į pirmuosius kursus.