Daiva Mačiulienė – Burnos higienisto instrumentų aštrinimas

16 gruodžio @ 09:30 15:00

Burnos higienisto darbiniai instrumentai turi būti aštrūs visada, tam, kad veiksmingai ir efektyviai būtų pašalinti tiek viršdanteniniai, tiek podanteniniai akmenys. Aštrinimo tikslas – paaštrinti instrumentų aštrias briaunas taip,  kad nepakistų pačio instrumento forma. Bukais instrumentais darbo našumas ir efektyvumas yra labai mažas. nes bukais instrumentais akmenys yra nenuvalomi, o “užbukinami”, kurį sunkiau nuvalyti net ir aštriais instrumentais. Darbas su aštriais instrumentais burnos higienistui užtikrina saugiai atliekamas procedūras, komfortą pacientui, bei abipusią naudą tiek pacienui, tiek burnos higienistui.

Seminaro metu bus teoriškai aptariama  instrumentų aštrinimo svarba, reikalingumas, daromos klaidos, supažindinama su aštrinimo akmenų rūšimis, o praktikinio laiko metu bus galimybė išbandyti aštrinimo metodikas skirtingiems instrumentams su skirtingais aštrinimo akmenimis. Seminare dalyviai supras, kaip ir kada ir kodėl reikia aštrinti darbinius instrumentus.  

Kursai suderinti pagal SAM reikalavimus ir užregistruoti METAS sistemoje. Burnos higienistams/gyd. odontologams (visos profesinės kvalifikacijos) suteikiama 5 val.

139€

UZE academy

Drobės g. 62
Kaunas, 45181 Lietuva
+ Google žemėlapis
+370 673 87217
View Vieta Website

Dėmesio!

Susikurkite savo paskyrą ir būkite pirmieji, kurie sužinos ape kursus bei gaukite 10% nuolaidą į pirmuosius kursus.